GÖRÜKLE SANAYİCİ ve İŞ ADAMLARI DERNEĞİ

 
  SİADLAR ARASI BOWLİNG TURNUVASI < geri  

Bursa’da Siad’lar arasında dayanışmayı arttırmak amacıyla ilki RUMELİSİAD tarafından organize edilen Bowling turnuvası Anatolium Alışveriş Merkezi Rainbowl bowling salonunda 13 Ocak 2011 saat 21:00’da gerçekleşti.

 

Toplam 14 Siad’ın (ARSİYAD, TOSYÖV, RUMELİSİAD, BİSİAD, GESİAD, MÜSİAD ( BURSA - İNEGÖL ), MODSİAD, KSİAD, ANASİAD, BURSAD, NİLSİAD, BUGÜMDER, BUGİAD, GÖRSİAD )katıldığı turnuvada iş adamları ve bayanları yoğun, stresli iş ortamından uzaklaşarak çocuklar gibi eğlendi. Turnuva sırasında Siad’lar birbirleriyle tanışarak güzel dostluklara imza attı.

Her takım 2 şer oyun oynadıktan sonra puanlamalar yapıldı. Puanlamalar hesaplanırken yorulan Siad’lar düzenlenen kokteylde yorgunluklarını attı. Kokteylin ardından ödül törenine geçildi. 3.’lük ödülünü Dernek Başkanımız İbrahim Doğangün ANASİAD’a (Anadolu Sanayici ve İşadamları Derneği) taktim etti. İkincilik ödülünü BUGÜMDER (Bursa Gümrük Müşavirleri Derneği), birincilik ödülünü ise NİLSİAD (Nilüfer Sanayici ve İşadamları Derneği) aldı. En yüksek skorer bay oyuncu ödülünü Alaadin Aksoy (Nilsiad), en yüksek skorer bayan oyuncu ödülünü Tuba Bıçakcı (Modsiad) aldı.

 

           < diğer etkinlikler
< GÖRSİAD Firmalardan Haberler
< GÖRSİAD Bölgeden Haberler
                                                                                
GÖRÜKLE SANAYİCİ ve İŞ ADAMLARI DERNEĞİ ANA SAYFA | ÜYELERİMİZ | HAKKIMIZDA | YAYINLARIMIZ | BASINDA BİZ | İLETİŞİM