GÖRÜKLE SANAYİCİ ve İŞ ADAMLARI DERNEĞİ

 
  KARAYOLLARI: "GÖRÜKLE YONCA KAVŞAK ÇALIŞMASI 12 HAZİRAN''DAN ÖNCE BİTECEK." < geri  

14. Karayolları Bölge Müdürü Turgay Mesci 27 Ocak Perşembe günü GÖRSİAD Yönetim Kurulu Üyelerinden; YK. Başkanı İbrahim Doğangün, Genel Sekreter Osman Aşlav ve Sayman Kurtuluş Yiğit''le birlikte makamında ziyaret edildi. Karayolları 14. Bölge Müdürü Turgay Mesci ilk defa sivil savunma kuruluşunun kendisini ziyaret ettiğini ve bu ziyaretten çok memnun kaldığını, diğer sivil savunma kuruluşlarına örnek olaması gerektiğini belirtti.

Derneğimizi sıcak kanlılığıyla ağırlayan Mesci Görükle Sanayi Bölgesinde bulunan Yonca Kavşak çalışmasının en geç 12 Haziran''dan önce biteceğini fakat; bir takım aksaklıklar yüzünden çalışmanın yavaşladığını belirtti. Tedaş, Bursagaz, Buski ve NATO Boru Hattı gibi kurumların çalışmalarını, yavaştan almaları dolayısıyla kavşak çalışmasının ağırlaştığını söyledi. Tedaş, Buski gibi kurumların çalışmalarını çözdüklerini sadece Bursagaz''ın çalışmasının kaldığını belirttti. Bu çalışmalar doğrultusunda sıcak karışımlı Yonca Kavşağın 12 Haziran''dan önce biteceği sözünü verdi.

Turgay Mesci ile geçirilen 3 saat de Görükle yol çalışmaları, Bursa ve çevresindeki yeni yol projeleri konuşuldu. Ziyaret sonunda sıcak ve samimi bir ortam oluşmasından Mesci derneğimiz üyelerine bizzat kendisi Karayollarının geçmişini ve yeni projeleri anlatmak için geleceğini söyledi.


< diğer etkinlikler
< GÖRSİAD Firmalardan Haberler
< GÖRSİAD Bölgeden Haberler

                                                                                
GÖRÜKLE SANAYİCİ ve İŞ ADAMLARI DERNEĞİ ANA SAYFA | ÜYELERİMİZ | HAKKIMIZDA | YAYINLARIMIZ | BASINDA BİZ | İLETİŞİM