GÖRÜKLE SANAYİCİ ve İŞ ADAMLARI DERNEĞİ

 
  OPET'TEN GÖRSİAD ÜYELERİNE UCUZ AKARYAKIT < geri  

Görükle Sanayici ve İşadamları Derneği (GÖRSİAD) ile Kayapa Sanayici ve İşadamları Derneği (KSİAD) ve OPET arasında anlaşma imzalandı.

GÖRSİAD ile OPET arasıda imzalanan anlaşmaya göre, GÖRSİAD üyelerine akaryakıt ürünleri alımında indirim sağlanıyor. 1 yıllık sözleşme karşılığında OPET, araçlarda km okuyan Araç Tanıma Ünitesi monte ediyor. GÖRSİAD’a bağlı dernek ve üye firmaların akaryakıt ürünlerinde indirim ve kolaylık sağlamak için arayış, en iyi teklifi sunan OPET’le sözleşme imzalanmasını sağladı.
KSİAD Dernek Binası''nda gerçekleştirilen "özel akaryakıt ikmal anlaşması"na imzalar, GÖRSİAD Başkanı İbrahim Doğangün ile KSİAD Başkanı Ayhan Korgavuş, OPET Petrolcülük A. Ş Marmara Satış Koordinatörü Pamir Tutak tarafından atıldı.

Dernek başkanları, bölge sanayicisine önemli fayda sağlayacak ciddi bir projeyi hayata geçirdiklerini belirtti.
OPET Filo ve Kart Satış Müdürü Kahan Doğru ise projeye ilişkin olarak, şunları kaydetti:

"Türkiye''de akaryakıt sektörünün değişmez lideri OPET olarak müşterilerimize yüksek fayda sağlayan uygulamalar geliştirmeye devam ediyoruz. KSİAD ve GÖRSİAD üyeleri, bu protokol sayesinde araçlarına takılan taşıt tanıma sistemiyle kendilerine özel koşullarla yakıt alacak, araçlarını internetten takip edebilecek, faturalandırma konusunda hiçbir kayıp yaşamayacak. "
Yapılan anlaşmayla şirketler akaryakıt harcamalarını, OTOBİL otomasyon sistemi ile %100 kontrol altına alabiliyorlar.  Akaryakıt harcamaları ile ilgili olarak periyodik raporlar OPET tarafından son kullanıcıya iletilirken, diğer taraftan da son kullanıcılarda raporlama istedikleri tarih aralığında diledikleri tüm raporlara yerden ve zamandan bağımsız güncel olarak OTOBİL’in www.otobil.com adresinden ulaşabiliyorlar.İsteyen müşterilere, raporlar e-mail ortamında iletilebiliyor.
Sizlerde bu ayrıcalıktan yararlanmak istiyorsanız GÖRSİAD  ile irtibata geçmeniz yeterli:
Tel: 0224 483 29 56< diğer etkinlikler
< GÖRSİAD Firmalardan Haberler
< GÖRSİAD Bölgeden Haberler
                                                                                
GÖRÜKLE SANAYİCİ ve İŞ ADAMLARI DERNEĞİ ANA SAYFA | ÜYELERİMİZ | HAKKIMIZDA | YAYINLARIMIZ | BASINDA BİZ | İLETİŞİM