GÖRÜKLE SANAYİCİ ve İŞ ADAMLARI DERNEĞİ

 
  GÖRSİAD ÜYELERİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU!! < geri  

Görükle Sanayici ve İş Adamları Derneği geleneksel olmasını hedeflediği ilk iftar yemeğini 23 Ağustos 2011 Salı günü Holiday Inn Otel havuz başında gerçekleştirdi.

İftar yemeğinde Vali Yardımcısı Ahmet Kurt ve Adnan Çakıroğlu, Eski Vali Zekai Gümüşdiş, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Muhsin Özlükurt, Nilüfer Belediye Başkan Vekili Ali Karamık ve çok sayıda sanayici ve işadamı bir araya geldi.

GÖRSİAD Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Doğangün iftarda yaptığı konuşmada, GÖRSİAD’ın kuruluşundan bugüne kadar kat ettiği yola ve çalışmalara değinerek. Yolun çok başında olduklarını ve bölge sorunlarıyla ilgili kurum-kuruluşlarla sürekli irtibatta olduklarını dile getirdi.

Genel Sekreter Vekili Gamze Ergün GÖRSİAD Faaliyet Sunumunu kısaca davetlilere aktararak, derneğe yeni katılan Harput Holding, Holiday Inn Otel ve Ozan Cam üyeleriyle birlikte üye sayısının 45’e çıktığını belirtti.

PLANLAMA ve ISLAH OSB:
GÖRSİAD 2. ve 3. Bölgeler (Gökçeköy-Başköy) için planlama çalışmaları ve GÖRSİAD 1. Bölge Islah OSB Olmak ile ilgili Tuer Planlama Nilüfer Taşan kısaca bilgi verdi. Bayram sonrasında hem planlama hem de Islah OSB çalışmaları hızlandırılarak firmalarla detaylı bir şekilde görüşülecektir.


KRİZ GELİYOR MU?
Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İşletme Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Lale Karabıyık Türkiye Ekonomisi ve Küresel gelişmelerle ilgili konukları ve sanayicileri bilgilendirdi. Firmalara bazı önerilerde bulunan Karabıyık, ekonomide daralma olacağını belirtti. Konuşma sanayicilerin hararetli sorularıyla son buldu.
< diğer etkinlikler
< GÖRSİAD Firmalardan Haberler
< GÖRSİAD Bölgeden Haberler
                                                                                
GÖRÜKLE SANAYİCİ ve İŞ ADAMLARI DERNEĞİ ANA SAYFA | ÜYELERİMİZ | HAKKIMIZDA | YAYINLARIMIZ | BASINDA BİZ | İLETİŞİM