GÖRÜKLE SANAYİCİ ve İŞ ADAMLARI DERNEĞİ

 
  GÖRSİAD YENİ ÜYELERİYLE BİRLİKTE GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR..! < geri  

Görükle Sanayici ve İşadamları Derneği (GÖRSİAD)  12 Haziran 2012 Salı akşamı Çiçek Izgara’da yeni üyeleriyle tanışma yemeğinde bir araya geldi. Yemekte GÖRSİAD Başkanı İbrahim Doğangün, Başkan Yardımcısı Refik Öztüfekçi, Genel Sekreter Osman Aşlav ve çok sayıda sanayici buluştu.


Açılış konuşmasını yapan GÖRSİAD Başkanı İbrahim Doğangün, derneğin kuruluş sürecinden ve bölgenin öneminden bahsederek, derneğin günden güne büyüdüğünü ve bölge için önemli konuların üzerinde durulduğunu belirtti. Yeni üyelerin derneğimizin gücüne güç kattığını belirterek, GÖRSİAD’ın 58 üyeye ulaştığını dile getirdi.

 Başköy Bölgesi için Islah OSB sürecinde başvurunun Bursa Valiliğine yapıldığını ve çalışmaların hızla devam ettiğini belirtti.

Yemek öncesi,  GÖRSİAD’a yeni katılan Aydemir Deri, Beka-mak Makine, Bilekler İnşaat Makine, Gesu Arıtma, İnterkan, Kare İnşaat, Bursa Kozabirlik Kooperatifi, Mescioğlu Yapı, Senal Mobilya ve Ozan Cam’a  üyelik belgeleri ve rozetleri, GÖRSİAD Yönetim Kurulu tarafından takdim edildi.

Yemekte GÖRSİAD Yönetim Kurulu ve Yeni Üyeler bölge sorunlarını, bu sorunlara nasıl çözüm bulunacağı konuşuldu.

Yemek üyelerin samimi sohbetleriyle son buldu.< diğer etkinlikler
< GÖRSİAD Firmalardan Haberler
< GÖRSİAD Bölgeden Haberler
                                                                                
GÖRÜKLE SANAYİCİ ve İŞ ADAMLARI DERNEĞİ ANA SAYFA | ÜYELERİMİZ | HAKKIMIZDA | YAYINLARIMIZ | BASINDA BİZ | İLETİŞİM