GÖRÜKLE SANAYİCİ ve İŞ ADAMLARI DERNEĞİ

 
  NİLÜFER BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI TURGAY ERDEM ZİYARET < geri  

8 Ekim Perşembe günü GÖRSİAD Başkanı İbrahim Doğangün, Genel Sekreter Osman Aşlav, Sayman Bekir Özben, Refik Öztüfekçi ve Nilüfer Belediye Görükle bölge sorumlusu Ayşegül Erkol birlikte Nilüfer belediye Başkan Yardımcısı Turgay Erdem ziyaret edildi.

 

Ziyarette dernek sorunları paylaşılarak çözümler üretilmeye çalışıldı.

 

Gökçeköy Bölgesi İmar Durumu: Bölgede plan çalışması belediye tarafından tamamlanmış olup, meclise girecektir. Meclis onayından sonra imar komisyonunda değerlendirilecektir. Bu değerlendirme aşamasında derneğimiz Turgay Başkan ile tekrar görüşerek, bölge sanayicilerine bilgi verecektir.  Konu ile ilgili detaylı bilgiyi Nilüfer Belediye Görükle bölge sorumlusu Ayşegül Erkol’dan alabilirsiniz. (0530 353 8618)

 

Beton santrali atık su ve toz konusu : Firmalardan gelen rahatsızlıklar üzerine Nilüfer Belediyesi tarafından beton firması incelenerek gerekli önlemlerin talep edildiği, akabinde geçen süreçte firmanın %90 oranında önlemleri aldığı, Firmaya çevre ve şehircilik il müdürlüğünden de denetim yapıldığı,  konunun Nilüfer Belediyesince ideal veya kabul edilebilir noktaya erişinceye kadar takip edileceği bilgisi alınmıştır.

 

Laleli sokak asfalt çalışması: Turgay bey tarafından Ulaşım müdürlüğüne talimat verilmiştir. En kısa sürede yapılacağı ifade edilmiştir.< diğer etkinlikler
< GÖRSİAD Firmalardan Haberler
< GÖRSİAD Bölgeden Haberler
                                                                                
GÖRÜKLE SANAYİCİ ve İŞ ADAMLARI DERNEĞİ ANA SAYFA | ÜYELERİMİZ | HAKKIMIZDA | YAYINLARIMIZ | BASINDA BİZ | İLETİŞİM