GÖRÜKLE SANAYİCİ ve İŞ ADAMLARI DERNEĞİ

 
  GÖRSİAD 3. OLAĞAN GENEL KURULUNU YAPTI… < geri  

DOĞANGÜN VE YÖNETİMİ GÜVEN TAZELEDİ…


GÖRSİAD (Görükle Sanayici ve İş Adamları Derneği) 25 Şubat 2016 Perşembe günü 3. Olağan Genel Kurulunu, Marmarabirlik konferans salonunda gerçekleştirdi.


Nilüfer Belediyesi bölge sorumlusu Ayşegül Erkol ve İMSİAD Başkanı Namık Mescioğlu’nun katılımıyla genel kurul gerçekleşti.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Divan Kurulu oluşturuldu.


2013-2016 Dönemleri arasında görev yapan İbrahim Doğangün, 3.kez başkan olarak 2016-2019 dönemi için yönetime sunulan listeyle oylandı. Genel Kurul’da mevcut Başkan İbrahim Doğangün ve Yönetim Kurulu güven tazeledi.


Genel Kurul toplantısının açılışında konuşan GÖRSİAD Başkanı İbrahim Doğangün çalışmaları hakkında bilgi verdi. Islah OSB çalışmalarında sona gelindiğini açıklayan Doğangün şunları söyledi;  “ 1/1000 ölçekli imar planları ilgili belediye tarafından onaylanmıştır. Kesinleşen plan verilerine göre Bursa Büyükşehir Belediyesinin aldığı encümen kararları neticesinde imar uygulama süreçleri tamamlanmış ve kontrol için kadastro müdürlüğüne iletilme aşamasındadır. Bu süreç ve tapu tescil işlemlerinin yaklaşık 2 ay sürmesi beklenmektedir. 2 ay sonrasında toplam tüm parseller tarla vasfından imar parseli vasfına geçerek ruhsat almaları ile ilgili önemli bir süreç aşılmış olacaktır.”
Diğer bölgelerin yol ve kanalizasyon gibi sorunlarına da değinen Doğangün sözlerini;  “Geldiğimiz noktada emeği bulunan çalışma arkadaşlarıma, yönetim kuruluma ve üyelerimize, katkı ve desteklerini her zaman yanımızda hissettiğimiz Nilüfer belediyemize,  Büyükşehir Belediyemize ve Bursa Valimiz Sn. Münir KARALOĞLU’na  derneğimiz ve şahsım olarak minnet ve şükranlarımı sunarım.” Diyerek bitirdi.                                                                                              

 < diğer etkinlikler
< GÖRSİAD Firmalardan Haberler
< GÖRSİAD Bölgeden Haberler
                                                                                
GÖRÜKLE SANAYİCİ ve İŞ ADAMLARI DERNEĞİ ANA SAYFA | ÜYELERİMİZ | HAKKIMIZDA | YAYINLARIMIZ | BASINDA BİZ | İLETİŞİM